Založ si blog

Príď

 

Príď pane Ježišu a naplň ma

Príď veď stojím a očakávam tu hľa

Príď Prosím nech odíde tma

Príď v srdci vrelo vítam Ťa

Ai dá kaira sakara la

 

 

 

Ján 16,7  Lebo ak neodídem, Tešiteľ neprijde k vám; ale ak odídem, pošlem ho k vám.

 

13 Keď však príde on, Duch pravdy, uvedie vás do celej pravdy

23 V ten deň sa ma nebudete na nič pýtať. Amen, amen, hovorím vám, keď budete Otca o niečo prosiť v mojom mene, dá vám to. 24 Doteraz ste v mojom mene o nič neprosili. Proste teda a dostanete, aby vaša radosť bola úplná!

 

Kto prichádza ? Kto odchádza ? Kde? Kedy? A kam? A to všetko , kôli nám . Ďakujem za všetko . Odchádza Pán , aby mohol prísť Boží Duch v jeho mene . Boh a syn sú jedno . Ako ? A kam , aby mohol prísť . Do sŕdc ľudí , ktorí o to prosia ( Ján kap16) , ako sa naplniť Božím Duchom ? Chválami ,uctievanim prosbami . Je to celoživotná cesta , k plnosti Ducha. Duch prichádza odchádza , hlavne kôli hriechu . Dobrý a zlý Duch neprebýva v jednom dome.

Ak prichádza Duch Boží , zlý odchádza , Lebo už bol porazený. (Autoexorcizmus) a naopak , ak vedome zhreším, , Duch Boží , odíde , aby tomu tak nebolo , treba hriech vyznať , oľutovať a prosiť o odpustenie , veď Boh je milostivý.

 

 

 

 

 

 

Napísané na slávu Božiu dňa 14.5.2022

Buď Bohu chvála naveky vekov Amen.

 

S prianím pekného dňa Nomix.

Veriť jedine Bohu

25.05.2023

Dobre od zlého Slovo nemého Požehnania Božieho To čomu veríme , to živíme. Odpustenie, milosť , láska sú milé Bohu,Duši aj Duchu. Je tvoje srdce chrám , alebo krám? Poverčivé kresťanstvo vzniklo dávno miešaním Božieho slova s poverami. Ale treba sa rozhodnúť veriť Bohu alebo poverám . Choď a nech sa ti stane tak ako si uveril Mt 8:13 [...]

Čas nám daný

16.11.2022

Čas Ktorý , Minie sa raz Máme daný nám napospas Od Pána pre lásku , ktorá je v nás Boha prosím , Zachráň nás a spás Našim hodnotám , obetujeme náš čas. Často krát čas , predávame . Je čas kvitnutia a je čas rastu Je čas zberať úrodu a je čas odpočinku Je čas…. Bože , Ty si Pánom času , Ja Teba prosím daruj [...]

Božia milosť

28.10.2022

Milosťi lásky plná Moc Kráľa silná Krista Nášho Pána Amen Uverili sme v Teba Pane . Tvoju milosť sme si ničím nezaslúžili A predsa sa nám vierou dostala , z Tvojej lásky , pretože si miloval prv. PreVeľké ďakujem. Za mňa a za svoju rodinu . (19400 krížikov na obraze ) Napísané na slávu Božiu roku Pána 2022 Buď Bohu chvála naveky vekov Amen. Pekný [...]

UA Vojak / UA Armáda / Bachmut / Doneck /

Rusko oživuje staré riešenie prímeria s Ukrajinou so začiatku vojny. Kremeľ však má ďalšie požiadavky

12.04.2024 20:00

Kremeľ považuje za možný základ nového riešenia dohodu medzi Ruskom a Ukrajinou o mierovom urovnaní, o ktorej sa napokon neúspešne rokovalo v Istanbule krátko po vypuknutí vojny v roku 2022.

Gaza / Bombardovanie /

Izraelské bombardovanie zabilo vyše 60 členov jednej rodiny z Gazy

12.04.2024 19:30

Mŕtvych a ranených vzali do nemocnice aš-Šifá v meste Gaza. Nemocnicu pritom z väčšej časti zničila nedávna operácia izraelskej armády.

izrael, hamas, zbrane

EÚ uvalila sankcie na milície Hamasu a Islamského džihádu za sexuálne násilie

12.04.2024 18:58

Na vybrané organizácie sa bude vzťahovať zmrazenie aktív aj zákaz cestovať do EÚ.

Poland Abortion

Poľskí zákonodarcovia pracujú na štyroch návrhoch uvoľňujúcich interrupčné pravidlá

12.04.2024 18:24

Ide o znak spolupráce medzi koaličnými stranami, ktoré majú v tejto otázke rozdielne postoje.