Založ si blog

Príď

 

Príď pane Ježišu a naplň ma

Príď veď stojím a očakávam tu hľa

Príď Prosím nech odíde tma

Príď v srdci vrelo vítam Ťa

Ai dá kaira sakara la

 

 

 

Ján 16,7  Lebo ak neodídem, Tešiteľ neprijde k vám; ale ak odídem, pošlem ho k vám.

 

13 Keď však príde on, Duch pravdy, uvedie vás do celej pravdy

23 V ten deň sa ma nebudete na nič pýtať. Amen, amen, hovorím vám, keď budete Otca o niečo prosiť v mojom mene, dá vám to. 24 Doteraz ste v mojom mene o nič neprosili. Proste teda a dostanete, aby vaša radosť bola úplná!

 

Kto prichádza ? Kto odchádza ? Kde? Kedy? A kam? A to všetko , kôli nám . Ďakujem za všetko . Odchádza Pán , aby mohol prísť Boží Duch v jeho mene . Boh a syn sú jedno . Ako ? A kam , aby mohol prísť . Do sŕdc ľudí , ktorí o to prosia ( Ján kap16) , ako sa naplniť Božím Duchom ? Chválami ,uctievanim prosbami . Je to celoživotná cesta , k plnosti Ducha. Duch prichádza odchádza , hlavne kôli hriechu . Dobrý a zlý Duch neprebýva v jednom dome.

Ak prichádza Duch Boží , zlý odchádza , Lebo už bol porazený. (Autoexorcizmus) a naopak , ak vedome zhreším, , Duch Boží , odíde , aby tomu tak nebolo , treba hriech vyznať , oľutovať a prosiť o odpustenie , veď Boh je milostivý.

 

 

 

 

 

 

Napísané na slávu Božiu dňa 14.5.2022

Buď Bohu chvála naveky vekov Amen.

 

S prianím pekného dňa Nomix.

Čas nám daný

16.11.2022

Čas Ktorý , Minie sa raz Máme daný nám napospas Od Pána pre lásku , ktorá je v nás Boha prosím , Zachráň nás a spás Našim hodnotám , obetujeme náš čas. Často krát čas , predávame . Je čas kvitnutia a je čas rastu Je čas zberať úrodu a je čas odpočinku Je čas…. Bože , Ty si Pánom času , Ja Teba prosím daruj [...]

Božia milosť

28.10.2022

Milosťi lásky plná Moc Kráľa silná Krista Nášho Pána Amen Uverili sme v Teba Pane . Tvoju milosť sme si ničím nezaslúžili A predsa sa nám vierou dostala , z Tvojej lásky , pretože si miloval prv. PreVeľké ďakujem. Za mňa a za svoju rodinu . (19400 krížikov na obraze ) Napísané na slávu Božiu roku Pána 2022 Buď Bohu chvála naveky vekov Amen. Pekný [...]

Dúfam

16.10.2022

Na Teba spolieham Teba očakávam Bože k Tebe volám Dúfam veď Tvoj je chrám Veď ,keď dúfam v Teba , rozjasní sa moja tvár. Čo môže človek , spraviť , veď slabý je vo viere , slabý v skutkoch a slabý voči hriechu. A predsa môže dúfať – mať nádej, vieru, veriť, nádejať sa , že sa to skončí dobre. Nech akokoľvek to znie je to tak [...]

Ukrajina, Rusko, vojna,

ONLINE: Rusi chcú od Iránu ďalšie drony a rakety, tvrdia diplomati

08.12.2022 06:10, aktualizované: 06:50

Zvyšujú sa obavy z toho, že sa Rusko bude snažiť získať v Iráne popri bezpilotných prostriedkoch aj ďalšie zbrane, tvrdí americký diplomat.

očkovanie, chrípka, dieťa, očkovanie proti chrípke, vakcína

Hlavná pediatrička: Sťažnosti na lekárov, ktorí neošetrili deti v tejto ťažkej chrípkovej sezóne ma zaboleli

08.12.2022 06:05

Lieky na chrípku v lekárňach nechýbajú iba pre jej obrovské šírenie. Na nosenie respirátorov lekárka Prokopová už priamo nevyzýva. Potrebujeme sa premoriť.

bg

O páde vlády rozhodne sedem poslancov. V hre sú štyri scenáre

08.12.2022 06:00

V hre sú aktuálne štyri scenáre, ako môže dopadnúť test menšinového kabinetu premiéra Eduarda Hegera. Rozhodujúce slovo bude zrejme mať sedem poslancov.

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.