Založ si blog

Obeta

 

 

To spoznáš
Až keď strádaš
Čo cenné máš
To ochotne dáš
Tebe Bože , Otče náš.

 

Láska koná najmocnejšie skutky.

 

Láska vyháňa strach.

 

Obeta nikdy nestráda.

 

Kto miluje , ten aj obetuje.

 

Obeta výchováva k láske a k úcte.

 

Obeta ego pokorí.

 

Kto nerád obetuje , príde o všetko.

 

 

 

 

Či tak či onak ,akokoľvek znie slovo obeta, ba priam pre niekoho až hrozivo.Ale je súčasťou nášho života. Môžeš sa brániť ,ale?
Čo sme ochotný obetovať ? Dávame to čo si ceníme  najviac, tomu koho najviac milujeme ?Dávame to čo sa nám zdá ako zmysel života? Alebo je to iba NAŠE. Nemám na mysli iba hmotné veci . Môže to byť aj pitie kávy , niečo čo máme radi a dokážeme sa toho vzdať pre druhého.A takto sa správa láska . Nik nechce aby si sa bál a robil to z donútenia ,ale ako dôkaz lásky .
Ako miluješ Boha? Už si mu niečo dal obetoval?Ak nič môžeš to urobiť dnes . Obetuj päť minút zo svojho života , iba päť minút . Obetuj svoj zisk na nekalom obchode. Hocičo čo cítiš , a uvidíš akú moc má obeta a čo je láska.

 

Buď Bohu chvála naveky vekov.

 

 

 

S prianím pekného dňa Nomix.

Čas nám daný

16.11.2022

Čas Ktorý , Minie sa raz Máme daný nám napospas Od Pána pre lásku , ktorá je v nás Boha prosím , Zachráň nás a spás Našim hodnotám , obetujeme náš čas. Často krát čas , predávame . Je čas kvitnutia a je čas rastu Je čas zberať úrodu a je čas odpočinku Je čas…. Bože , Ty si Pánom času , Ja Teba prosím daruj [...]

Božia milosť

28.10.2022

Milosťi lásky plná Moc Kráľa silná Krista Nášho Pána Amen Uverili sme v Teba Pane . Tvoju milosť sme si ničím nezaslúžili A predsa sa nám vierou dostala , z Tvojej lásky , pretože si miloval prv. PreVeľké ďakujem. Za mňa a za svoju rodinu . (19400 krížikov na obraze ) Napísané na slávu Božiu roku Pána 2022 Buď Bohu chvála naveky vekov Amen. Pekný [...]

Dúfam

16.10.2022

Na Teba spolieham Teba očakávam Bože k Tebe volám Dúfam veď Tvoj je chrám Veď ,keď dúfam v Teba , rozjasní sa moja tvár. Čo môže človek , spraviť , veď slabý je vo viere , slabý v skutkoch a slabý voči hriechu. A predsa môže dúfať – mať nádej, vieru, veriť, nádejať sa , že sa to skončí dobre. Nech akokoľvek to znie je to tak [...]

Ukrajina, Rusko, vojna,

ONLINE: Rusi chcú od Iránu ďalšie drony a rakety, tvrdia diplomati

08.12.2022 06:10

Zvyšujú sa obavy z toho, že sa Rusko bude snažiť získať v Iráne popri bezpilotných prostriedkoch aj ďalšie zbrane, tvrdí americký diplomat.

očkovanie, chrípka, dieťa, očkovanie proti chrípke, vakcína

Hlavná pediatrička: Sťažnosti na lekárov, ktorí neošetrili deti v tejto ťažkej chrípkovej sezóne ma zaboleli

08.12.2022 06:05

Lieky na chrípku v lekárňach nechýbajú iba kvôli jej obrovskému šíreniu. Na nosenie respirátorov kvôli covidu či chrípkovej sezóne detská lekárka Elena Prokopová už priamo nevyzýva. Potrebujeme sa totiž premoriť.

bg

O páde vlády rozhodne sedem poslancov. V hre sú štyri scenáre

08.12.2022 06:00

V hre sú aktuálne štyri scenáre, ako môže dopadnúť test menšinového kabinetu premiéra Eduarda Hegera. Rozhodujúce slovo bude zrejme mať sedem poslancov.

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.