Založ si blog

Alfa a Omega

 

 

Veľa je slov , na výber
Tak len tie si ber
Ktoré , určujú smer
Iba tomu ver
Čo čítaš z pier
Slová dáš na papier
Nie , každý je Bohatier
Vždy sadne to na Halier
Tak s Bohom sa zmier

 

 

 

Chvála Bohu , že nie všetko končí podľa naších predstáv.

 

 

Pracuj , miluj a ži pre Božiu chválu a Boh bude s tebou.

 

 

Čo príde to odíde a všetko čo začne to aj skončí.

 

 

Všetko sa rodí z Ducha a prináša svoje ovocie podľa Ducha.

 

Kde bol začiatok a kedy bude koniec cesty. Nové veci prichádzajú a staré končia. A medzi tým sme my. Môžme ich meniť zdokonaliť vylepšiť alebo búrať ,rúcať a ničiť . Každá ďalšia úroveň je určitým sitovaním , výberom . Je to len a len naše rozhodnutie, buď osobne alebo spoločné. My máme vždy na výber , prečo sa rozhodneme. Na počiatku , stojí Boh a aj na konci . Je to zákon , a všetko končí v Jeho rukách . Buď Bohu chvála.

 

 

S prianím pekného dňa. Boh vám žehnaj vo všetkom čo robíte Nomix

Čas nám daný

16.11.2022

Čas Ktorý , Minie sa raz Máme daný nám napospas Od Pána pre lásku , ktorá je v nás Boha prosím , Zachráň nás a spás Našim hodnotám , obetujeme náš čas. Často krát čas , predávame . Je čas kvitnutia a je čas rastu Je čas zberať úrodu a je čas odpočinku Je čas…. Bože , Ty si Pánom času , Ja Teba prosím daruj [...]

Božia milosť

28.10.2022

Milosťi lásky plná Moc Kráľa silná Krista Nášho Pána Amen Uverili sme v Teba Pane . Tvoju milosť sme si ničím nezaslúžili A predsa sa nám vierou dostala , z Tvojej lásky , pretože si miloval prv. PreVeľké ďakujem. Za mňa a za svoju rodinu . (19400 krížikov na obraze ) Napísané na slávu Božiu roku Pána 2022 Buď Bohu chvála naveky vekov Amen. Pekný [...]

Dúfam

16.10.2022

Na Teba spolieham Teba očakávam Bože k Tebe volám Dúfam veď Tvoj je chrám Veď ,keď dúfam v Teba , rozjasní sa moja tvár. Čo môže človek , spraviť , veď slabý je vo viere , slabý v skutkoch a slabý voči hriechu. A predsa môže dúfať – mať nádej, vieru, veriť, nádejať sa , že sa to skončí dobre. Nech akokoľvek to znie je to tak [...]

Ukrajina, Rusko, vojna,

ONLINE: Rusi chcú od Iránu ďalšie drony a rakety, tvrdia diplomati

08.12.2022 06:10, aktualizované: 07:15

Zvyšujú sa obavy z toho, že sa Rusko bude snažiť získať v Iráne popri bezpilotných prostriedkoch aj ďalšie zbrane, tvrdí americký diplomat.

očkovanie, chrípka, dieťa, očkovanie proti chrípke, vakcína

Hlavná pediatrička: Sťažnosti na lekárov, ktorí neošetrili deti v tejto ťažkej chrípkovej sezóne ma zaboleli

08.12.2022 06:05

Lieky na chrípku nechýbajú iba pre jej obrovské šírenie. Na nosenie respirátorov lekárka Prokopová už priamo nevyzýva. Potrebujeme sa premoriť.

bg

O páde vlády rozhodne sedem poslancov. V hre sú štyri scenáre

08.12.2022 06:00

V hre sú aktuálne štyri scenáre, ako môže dopadnúť test menšinového kabinetu premiéra Eduarda Hegera. Rozhodujúce slovo bude zrejme mať sedem poslancov.

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.